Čo práve píšem

Zostaň so mnou

Momentálne oprášujem román, ktorý mi už tri a pol roka stojí v počítači a čaká na svoje zrodenie.

O čom v knihe pôjde?      

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak je vám ublížené tým najpodlejším spôsobom.  

Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku alebo sa otočíte chrbtom? 

Dokáže v sebe nájsť Elizabet dostatok sily a ľudskosti a prijme úpenlivú prosbu o pomoc? A ako sa rozhodne, keď jej život skrížia traja rozdielni muži? Ktorému dá šancu? 

V objatí manžela

Tento rok v Máji 2018 vyjde záverečná časť z pikantnej série V objatí gentlemana vďaka vydavateľstvu Bestseler. 

 Na svadobnej ceste spolu Madyne a Sebastian prežívajú tie najkrajšie okamihy, no iba do chvíle, keby to hry nevstúpi niekto tretí. Ten sa rozhodne znova zamiešať karty a Melany stojí pred otázkou, ktorá môže všetko zmeniť. 

 Dovolí, aby sa minulosť zopakovala? Alebo je všetko úplne inak, než sa na prvý pohľad javí? Pavučina intríg sa znova pokúsi rozbiť dve ľudské osudy a je len na nich či to dovolia. Dlho očakávaná záverečná časť série V objatí gentlemana vás nenechá chladnými.

Temní Anjeli - POSOLSTVO

Pre milovníkov žánru fantasy Vám tento rok predstavím prvý diel z trilógie Temní anjeli pod názvom POSOLSTVO, pričom na ďalšie dva diely sa môžete tešiť už v roku 2018. 

O čom v knihe pôjde?

Čo keby ste sa jedného dňa dozvedeli, že telo, v ktorom žijete, nie je úplne obyčajné? Čo ak sa dozviete, že vo vašich žilách koluje krv, ktorá vám predurčí temnú budúcnosť?

Madyne Williamsová je navonok úplne obyčajné dievča. Žije si svoj nudný a stereotypný život, pokým sa nedozvie, že nie je úplne obyčajná. V bare, kde pracuje, sa objaví neznámy príťažlivý mladík, ktorý pre ňu už na prvý pohľad predstavuje nebezpečenstvo, a ponúkne jej pomoc. Lenže môže mu veriť? Naozaj jej chce pomôcť? Alebo sa pod maskou priateľa schováva nepriateľ? A kto je zodpovedný za nápis na stene a smrť maznáčika? Kto ju nenávidí až tak veľmi, že by sa jej chcel pomstiť? Stopy ich čoskoro privedú k pravde a nepriateľ z minulosti udrie tvrdou rukou. Dokáže sa ochrániť pred nepriateľom, ktorý ju neprávom nenávidí a túži len po pomste?

V objatí MILENCA


Tretia časti tetralógie V objatí MILENCA Vás nenechá vydýchnuť. 22.2.2017.

  O čom v knihe pôjde?

Po zlomovom okamihu, ktorý nepoznačil iba Melany, ale aj Sebastiana sa ich cesty nanovo rozdelia.

Tentoraz to však vyzerá, že už navždy. Sebastian sa utiahne späť do miliónového sveta a Melany musí začať odznova. Obaja sú odhodlaní zabudnúť, no osud je potvora a znova sa rozhodne zamiešať karty vo chvíli, kedy to Melany najmenej čaká.

Náhodné stretnutie spustí lavínu pocitov, ktorým sa nedokážu brániť, lenže cesta späť ani zďaleka nie je taká jednoduchá. Medzi nimi stoja prekázky, ktoré sa nedajú len tak preskočiť.

Odolá ich láska neprajnosti okolia? Alebo ich to, čo urobila Melany rozdelí navždy?  

Dotyk túžby

DOTYK TÚŽBY sa zrodí 07.08.2017 vďaka vydavateľstvu Bestseler

O čom v knihe pôjde?

Molly Blacková je ambiciózna mladá "dáma", túžiaca po pozornosti, prepychu a slobode. Lenže zrazu je jej budúcnosť nejasná.

Keď jej otec nečakane zomrie zanechá závet, v ktorom jej odkáže krásny majetok, pod podmienkou, že sa vydá za muža vo svojom spoločenskom postavení. Molly je pobúrená a rozhodnutá vzoprieť sa pravidlám, no ako sa rozhodne naozaj?

Vydá sa, alebo si vyberie život bez peňazí, ktoré tak miluje?